SPŘÁTEJUJU!!!!

FOR YOU:
Chceš dess?Klikni
---Tady---
Chceš klikačku? Klikni ----Tady----
Volné designy ----Tady----


FOR ME:
Hlasuj pro mě v 3.kole Web Miss,----Tady----
jsem tam jako *LadyGlamour*!!!

CHCEŠ SE PŘIHLÁSIT DO SOUTĚŽE SONKresba?
POKUD ANO TAK KLIKNI ---SEM---♥

Kopíruj se zdrojem!!!:
Červen 2009


Mé rande s...

25. června 2009 v 13:42 | VeJunKaa |  TESTY
Rande
Nejdříve odpověz na následujících 23 věcí, odpovědi si piš na papír.
 1. jméno idola, popřípadě kluka

 2. nějakou část těla

 3. dárek, co ti někdy dal

 4. kus nábytku

 5. něco, co patří k vybavení bytu

 6. barva

 7. zvíře

 8. část těla

 9. příslovce, které vyjadřuje stav nálady

 10. zvířecí zvuk

 11. nějaký předmět

 12. cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit

 13. část oblečení

 14. část těla

 15. název tvé nej písničky

 16. jméno zpěváka

 17. něco, co dělá hluk

 18. otvor na těle (např. pusa, nos...)

 19. sladkost

 20. část kalhot

 21. nějaká domácí práce

 22. oblíbené číslo

 23. část obličeje

Teďka si podle čísel doplňuj tvoje odpovědi v následujícím textu:
MÉ RANDE S...(1)...
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...(2)... V ruce držel...(3)... Společně jsme si pak sedli na...(4)... Samou nervozitou zakopl o...(5)... Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...(6)... Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj...(7)... Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...(8)... ...(9)...si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal...(10)... jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ...(11)... Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě ...(12)... přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ...(13)... Něžně jsem ho pohladila po ...(14)... a začeptala mu do ouška: "...(15)..." Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ...(16)... Bohužel to v jeho podání znělo jako ...(17)... Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ...(18)... jeho oblíbené...(19)... Když vtom mu začal v ...(20)... zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na ...(21)... Škoda! Ale slíbil mi, že se za ...(22)... dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ...(23)... vášnivý polibek

DrUhY tAncE!!!**

25. června 2009 v 13:26 | VeJunKaa
**Ahojky,zde sem vám dala pár druhů tance,které znáte i neznáte...K nim jsou přiřazeny obrázky i kousek o tom jaké jsou...:)doufám že se bude líbit..!!**U některých jsou i videa,jako ukázka!!!!

1.HIP HOP DANCE


Hip hop je hudební styl a současně i subkultura, jejíž pilíře tvoří DJing, rap, graffiti, break dance, beatbox. Hudba, označovaná jako hip-hop, vzniká spojením rytmů mixovaných DJem a veršů, které do nich vkládá rapper (též označovaný jako MC). Hip hop vznikl v USA na konci 70. a začátku 80. let v černošských ghetech jako spojení jamajských a amerických vlivů. V 90. letech se stal široce populárním. Dříve byl rap doménou hlavně černochů a latinoameričanů, ale postupem času do hip-hopu pronikávají i běloši, z nichž nejznámější je Eminem nebo Beastie Boys. Průkopníkem DJingu byl Kool DJ Herc, který na parties v Bronxu z hudby pouštěl a spojoval pouze rytmické části. Jeho následovníci styl dále obohatili vynálezem scratchingu (který zahrnuje zastavování běžící desky, její zrychlování a jiné podobné kousky). DJ tradičně používá dva gramofony a z na nich hrajících stop kreativně komponuje nové zvuky.


2.BALETxDMyslím,že k baluty nic vypisovat nebudu...Stačí když se kouknete na video...xD3.DISCO DANCE!!!


Taktéž...Z videa pochopíte víc než kdybych vám o discu napsala přes dvě strany..:D


4.RoBoT DaNcE!!!

Tak tohle video mě dostalo...Koukejte až dokonce...Rozhodně nebudete litovat!!!...Hlavně si počkejte na toho kluka v tom oranžovým triku a bílích kalhotách...:)))


PoKrAčOváNí PřÍšTĚ...xD


°°O mě-nové majitelce..;-)

24. června 2009 v 19:09 | VeJuNkaa
Ahoj,já jsem nová majitelka tohoto blogu a jsem velmi ráda,že mi předešla majitelka tento blog zanechala...Rozhodně zůstane tenhle blog o tanci a lets dancu...;-)Doufám,že se vám bude líbit...:)

New Adminka!!

22. června 2009 v 23:03 | ROXY
Ahojky takže už sem konečně vybrala new Adminku které předám blog.
Ozvala jse jako první .

New Adminka: VeJunKaa.

Doufám že se o blog dobře postaráš tak pa. Jo a nechám na tobě jestli změníš des nebo ne.