SPŘÁTEJUJU!!!!

FOR YOU:
Chceš dess?Klikni
---Tady---
Chceš klikačku? Klikni ----Tady----
Volné designy ----Tady----


FOR ME:
Hlasuj pro mě v 3.kole Web Miss,----Tady----
jsem tam jako *LadyGlamour*!!!

CHCEŠ SE PŘIHLÁSIT DO SOUTĚŽE SONKresba?
POKUD ANO TAK KLIKNI ---SEM---♥

Kopíruj se zdrojem!!!:
DrUhY tAncE!!!**

25. června 2009 v 13:26 | VeJunKaa
**Ahojky,zde sem vám dala pár druhů tance,které znáte i neznáte...K nim jsou přiřazeny obrázky i kousek o tom jaké jsou...:)doufám že se bude líbit..!!**U některých jsou i videa,jako ukázka!!!!

1.HIP HOP DANCE


Hip hop je hudební styl a současně i subkultura, jejíž pilíře tvoří DJing, rap, graffiti, break dance, beatbox. Hudba, označovaná jako hip-hop, vzniká spojením rytmů mixovaných DJem a veršů, které do nich vkládá rapper (též označovaný jako MC). Hip hop vznikl v USA na konci 70. a začátku 80. let v černošských ghetech jako spojení jamajských a amerických vlivů. V 90. letech se stal široce populárním. Dříve byl rap doménou hlavně černochů a latinoameričanů, ale postupem času do hip-hopu pronikávají i běloši, z nichž nejznámější je Eminem nebo Beastie Boys. Průkopníkem DJingu byl Kool DJ Herc, který na parties v Bronxu z hudby pouštěl a spojoval pouze rytmické části. Jeho následovníci styl dále obohatili vynálezem scratchingu (který zahrnuje zastavování běžící desky, její zrychlování a jiné podobné kousky). DJ tradičně používá dva gramofony a z na nich hrajících stop kreativně komponuje nové zvuky.


2.BALETxDMyslím,že k baluty nic vypisovat nebudu...Stačí když se kouknete na video...xD3.DISCO DANCE!!!


Taktéž...Z videa pochopíte víc než kdybych vám o discu napsala přes dvě strany..:D


4.RoBoT DaNcE!!!

Tak tohle video mě dostalo...Koukejte až dokonce...Rozhodně nebudete litovat!!!...Hlavně si počkejte na toho kluka v tom oranžovým triku a bílích kalhotách...:)))


PoKrAčOváNí PřÍšTĚ...xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama